נגישות

תאריך עידכון הסדרי הנגישות באתר : 10.04.24

הסדרי נגישות באתר

אנו נמצאים כיום את המאגר הגדול ביותר לחופשות עבור כלל משתמשים, ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר, ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.

אנו שואפים מקבלים כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ועל כן הושקעו משאבים רבים את התרגול באתר אנשים עם מוגבלות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

נגישות באינטרנט

אתר אינטרנט עומד , ככל האפשר, בדרישות תקנות שוויון זכויות מוגבלות (התאמות לשירות), ג 2013.

התאמות הנגישות בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

האתר נתמך על ידי הדפדפנים הנפוצים Chrome, Firefox, Explorer 10+, Safari, Opera, בגרסתם העדכנית ביותר.

האתר מספק מבנה סמנטי טכנולוגיות מסייעות עבור תמיכה ותמיכה בדפוסים ממקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים להשתמש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

איך עובדת ההנגשה באתר?

באתר זה מופעל תוסף הנגשה , התוסף מאפשר להיצמד לסיוע לנגישות תכנים באינטרנט WCAG 2.1 לרמה AA. התוכנה כפופה לתנאי השימוש של היצרן.

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט המאפשר פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

אפשרויות הנגישות בתפריט:

• הגדלת פונט האתר לגדלים שונים

• התאמות ניגודיות – שינוי ניגודיות צבעי האתר

• התאמת האתר לעיוורי צבעים

• שינוי הפונט לקריאה יותר

• הדגשת קישורים באתר

• הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

• הצהרת נגישות

• שליחת משוב נגישות

 

הדלת התצוגה באתר:

גולשים המתקשים בראייה ומחפשים להגדיל את התצוגה, יכולים לעשות זאת באמצעות לחיצה בו זמנית על המקשים “Ctrl” ו-“+” (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים הללו תגדיל את התצוגה, על מנת להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים “Ctrl” ו “-” (קונטרול ומינוס).

 

הפעלת האתר באמצעות מקלדת:

גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש “Tab” תעביר בין הקישורים בעמוד. לחיצה בו זמנית על המקשים “Shift” + “Tab” (שיפט וטאב) תחזיר את הסמן לקישור הקודם. לחיצה על מקש “Enter” תפעיל את הקישור המסומן.

יצירת קשר:

endo-gi

במייל: omri@endogi-medical.com

או בטלפון : 052-4625474

אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בקושי בנושא נגישות, ומצאתם מידע שאינו נגיש לרבות תמונות, מסמכים, טבלאות מצגות וכו’ ו/או במידה וברצונכם לקבל מידע ו/או עזרה, הנכם מוזמנים לפנות אלינו דרך עמוד צור קשר.

יתכן כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר והסביבה כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בהם עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות ללקוח.

Skip to content